Haber

Fenerbahçe taraftarının saldırdığı adam yaşadıklarını anlattı! Arabasında 80 bin lira hasar var.

Süper Lig’in 31. haftasında Fenerbahçe ile İstanbulspor’un 3-3 berabere kaldığı gecenin sonunda arkadaşıyla birlikte Fenerbahçe Ülker Stadı önünde otomobiliyle maç izlerken taraftarların saldırısına uğrayan Vedat Salman yaşadıklarını anlattı. Tecrübeli.

“TRAFİK OLMAYAN BİR YERDEN EVE GİTTİK”

Salman yaptığı açıklamada, “Arkadaşımla iş çıkışı sahile gittik. Sahilde bir iki saat oturduktan sonra geri döndük. Trafiğin olmadığı bir yerden eve gitmek istedik o yüzden kullandık. Stadyumun önündeki yol.”

“PENCERE ÇERÇEVESİNİ İNDİRİYORLAR”

Sahada taraftar kalabalığı gördüğünü söyleyen Salman, “Maç olduğundan haberim bile yoktu. Ellerinde likör şişeleriyle dolaşan bir grup camımıza yaklaşarak yumruk attı, ben de bağırarak tepki verdim ve biz de ayrıldık. sözlü olarak tartıştı. Ardından otomobilin cam çerçevesini söktüler.”

“ŞİKAYETÇİ OLUYORUM VE HASAR TESPİTİNİ DE ALDIM”

Saldırının ardından arabasında 80 bin liranın kaybolduğunu belirten Salman, “Hassas taraftarlar ortalıkta olmasaydı ne olurdu bilmiyorum. Ağzımız kan içindeyken önümde araç önümde kaldı. Açılınca, çevredeki taraftarlar saldırganlara tepki gösterdi. Ben müştekiyim ve darp raporu da aldım, mahkeme sürecini takip edeceğim.” dedi.

Arabanın şu anki durumu:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu