Haber

Galatasaray’da sporcular maaşlarını istemedi! 1 aylık gelir depremzedelere bağışlanacak

KahramanmaraşÜlkemizde meydana gelen depremlerin ardından spor Cemaatin depremzedeler için yardım ve bağış kampanyaları devam ediyor. Şubat ayı yönetim kurulu toplantısı galatasarayÖnder Dursun Özbek’te açıklamalarda bulundu.

“DEPREM AFETİ GÜNDEMİMİZİ DEĞİŞTİRDİ”

Dursun Özbek, depremzedelere odaklandıklarını belirterek, “Normalde altyapıdaki çalışmalarımızı bu Meclis toplantısında anlatmak için hazırlıklar yapardık. Ancak yaşadığımız büyük felaket gündemimizi değiştirdi. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum. Allah ülkemizi bu tür afetlerden korusun.” söz konusu.

“BİZE BUNU YAPMAMIZI HATA SEVGİSİ EMİRLEDİ”

Depremzedelerin yanında olduklarını ifade eden Özbek, “Değerli Galatasaraylılar 6 Şubat Pazartesi sabahı uyandığımızda 15 milyona yakın insanımız afetle karşı karşıya kaldı. Biz öyle bir camiayız ki canlarını feda etmekten çekinmediler. bu cennet vatanı korumak için Çanakkale’de ve Kafkasya’da yaşıyor. galatasarayVatan sevgisi ve vatan sevgisi bize bunu emretmiştir.”

SPORCULARIMIZ BU AY MAAŞLARINI ALMAK İSTEMEDİ

DepremÇalışmalarına devam edeceklerini söyleyen Özbek, “Buradaki faaliyetler 6 Şubat sabah 09.00’da başladı ve halen devam ediyor. Galatasaray olarak bugüne kadar çok şey yaptık. Bunları iyileştirmek için daha çok şeye ihtiyaç var.” Birçok sporcumuz depremzedelerimizin bu ayki maaşlarını almak istemedi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu