Teknoloji

Gran Turismo Filminden Nissan GT-R Gran Turismo 7’ye Geliyor

 
Polyphony Digital tarafından geliştirilen yarış aksiyon oyunu Gran Turismo 7 için yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncellemede birçok değişiklik var ve ayrıca öne çıkan yeni bir araç var. Yeni güncelleme ile birlikte sinemalarda olan Nissan GT-R Nismo GT3 ’18 aracı Gran Turismo 7’ye eklenmeyi bekliyor.
 
Güncelleme 7 Ağustos’ta geliyor
 
 
 
Yarış oyunu Gran Turismo 7’nin bir sonraki güncellemesi (1.36) 7 Ağustos’ta yarın oyunculara sunulmayı bekliyor. Sinemada bulunan Nissan GT-R Nismo GT3 ’18 aracı oyunculara ücretsiz olarak veriliyor. Bu araca 28 Eylül’e kadar tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Güncelleme aynı zamanda oyunculara yeni bir görünüm de sunuyor.
 
1.36 Güncellemesi, Nissan GT-R Nismo GT3 ’18’in yanı sıra Chevrolet Corvette (C1) ’58, Maserati MC20 ’20, Toyota Ambulance Himedic ’21 ve Toyota GR Corolla MORIZO Edition ’22 araç modellerini tanıtıyor.
 
11 Ağustos’ta vizyona girmesi planlanan Gran Turismo, 2011’de GT Academy espor turnuvasını kazanan ve şu anda Japon Great GT serisinde yarışan profesyonel yarışçı Jann Mardenborough’nun gerçek hikayesine dayanıyor.

inhisar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu