Teknoloji

Honor eğlence tableti için 4 kriter belirliyor

Teknoloji devi HONOR, tüketicileri gerçeğe yönlendirmek ve özel ihtiyaçlarına uygun donanımları seçmek için eğlence tableti için 4 kriter belirledi.

 

Tabletinizin eğlenceli tablet kriterlerini karşılayıp karşılamadığını test etmeye ne dersiniz?

Yeniliklerin öncüsü HONOR, eğlence tabletlerinde gerçek bir performans deneyimi için 4 kriter belirledi. HONOR, tüketicilerin maksimum eğlenceyi yaşayabilmeleri için bir revel tablette mutlaka dikkat edilmesi gereken özelliklerin “Geniş ekran, Etkileyici ses sistemi, Geniş depolama alanı ve güçlü pil” olduğunun altını çizdi.

Bir eğlence tabletinde farklı kullanım amaçları için seçim yapılırken farklı kriterlerin göz önünde bulundurulması gerektiğini belirten HONOR, izleme, öğrenme, oyun oynama veya ofis işleri için en uygun eğlence tabletinin belirlenmesinde kriterlerin değerini vurguluyor. Tüketiciler, satın alma anında kriterleri açıkça bildiklerinde, ürünün ihtiyaçlarına uygun olup olmadığına kolayca karar verebilirler.

 

HONOR tarafından belirlenen 4 kriter ışığında;

 Nefes kesen detayları, akıcı bir görselliği ve benzersiz bir kullanıcı deneyimini bir eğlence tabletinde sunan HONOR, merakı teknoloji ile buluşturuyor.

Ekran boyutu 11 inç’i aştığında, “büyük ekran” hissi sayesinde, video izlerken veya rekabetçi oyun deneyiminde kullanıcının tableti kullanıcıyla bütünleştirmesini sağlar. Altıdan fazla hoparlöre sahip eğlence tableti sayesinde her an detayları yakalayabilen ve üretilen üç boyutlu ses ile sinema konforunu kullanıcının avucuna getiriyor.

7000mAh batarya ve 128GB hafıza ile tüketicilerin eğlence tabletleri ile yaşayacakları deneyimi ister iç ister dış mekanlarda devam ettirmeleri mümkün olurken aynı zamanda yüksek kaliteli görüntü keyfi büyük ölçüde artıyor.

 

İzlediğiniz içeriğin ve dinlediğiniz müziğin keyfini daha çok çıkarmak ister misiniz?

Geliştirdiği teknolojiler sayesinde kullanıcılarının hayatına dokunan HONOR, eğlence tabletinin 4 kriterini belirliyor ve kullanıcıların kendi deneyimlerini kişiselleştirmeleri için etkileyici bir yol haritası sunuyor.

Kriterlerinizi yükseltmek için 2 Ağustos’a kadar bekleyin.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

osmaneliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu