Haber

Meral Akşener Ankara’da Kalan Depremzedeleri Ziyaret Etti

UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediyesi Araplar Aile Yaşam Merkezi’nde kalan depremzedeleri ziyaret etti. Akşener, depremzedelerle sohbet etti, oyunlar oynadı.

Kahramanmaraş ve Hatay’da meydana gelen depremlerin ardından evlerini terk ederek Ankara’ya gelen depremzedelerden bir kısmı Ankara Büyükşehir Belediyesi Arap Aile Yaşam Merkezi’nde kalıyor. Merkezde kalan yaklaşık 2 bin 700 depremzedenin ihtiyaçları Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün Arap Aile Yaşam Merkezi’ne giderek burada depremzedeleri ziyaret etti. Akşener, önce depremzedelerin sorunlarını dinledi, ardından depremzedelerle sohbet ederek onlarla oyunlar oynadı. Bir çocuk kendisine doğum gününü hatırlatınca Akşener, çocuklara toplu bir doğum günü kutlaması için sözler verdi.

Ortada ise Meral Akşener’in deprem bölgesi ziyaretleri devam edecek. Akşener, Cumartesi günü Hatay’da, Pazar günü Kahramanmaraş’ta ve Pazartesi günü Adıyaman’da depremzedelerle bir araya gelecek.

haber-bulanik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu