Yaşam

Romanya’da videolu toplantıya duştan katılan milletvekili kamerasını açık unuttu

Koronavirüs salgınından bu yana hayatımızın değerli bir parçası haline gelen Zoom toplantılarına üstte gömlek, altta pijama ile katılmak yaygın bir uygulama olarak görülüyor. Ancak bu bazen bazı kazalara neden oluyor.

Romanya’da milletvekili Alberto-Iosif Caraian, Zoom üzerinden internet üzerinden yapılan bir toplantıya duştayken çıplak katıldı. Uzun süre kamerasının açık olduğunun farkına varamayan Caraian, konuttan çalışanların en büyük kabusunu yaşadı.

Meclis ortasında dakikalarca kahkahalara neden olan Sosyal Demokrat Parti üyesi Caraian, durumu fark edince kamerasını kapatmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.

Katılımcılar Caraian’ı kamerasını kapatmaya davet ederken, meclis üyesi bilgisayarının yönünü değiştirmeye çalıştı ama ıslak vücudundan ve çenesinden damlayan sular kameradan kaçamadı. Caraian, “Kapatamıyorum, aramayı gerçekten bitiremiyorum. Çok üzgünüm. Çok soğuk algınlığım var ama nasıl kapatacağımı bilmiyorum,” dedi Caraian.

Zoom toplantısından bir süre sonra çıkmayı başaran meclis üyesi, ilerleyen dakikalarda kılığında toplantıya katıldı.

Meclis üyesi olan Caraian, Facebook sayfasından özür mesajı yayınlayarak, “Teknoloji hala bize oyun oynuyor. Maalesef şeytan aceleye geldi! Bu talihsiz olay için özür dilerim. Herkesten bir kez daha özür dilerim.”

amasraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu